Портал відкритих даних - місто Долина

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу “Золота рибка” Долинської міської ради

/ Освіта / Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу “Золота рибка” Долинської міської ради
Open standalone map in fullscreen mode
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу 'Золота рибка'

loading map - please wait...

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу \'Золота рибка\' 48.972597, 23.962169 Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу \"Золота рибка\" Долинської міської радиАдреса: м. Долина, вул. Степана Бандери, 6Керівник: Коваленко Оксана Йосипівнател. 2-84-40

 

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу “Золота рибка” Долинської міської ради

(Ясла-садок) комбінованого типу "Золота рибка" Долинської міської радиАдреса: м. Долина, вулиця Степана Бандери, 6
Керівник: Коваленко Оксана Йосипівна
тел. 2-84-40
Код ЄДРПОУ: 25989905
ел. адреса: dnzzr@ukr.net
кількість груп: 12
кількість дітей: 295
кількість працівників: 80

 

Завідувач      Коваленко Оксана Йосифівна

Вихователь – методист   Стрієшин Людмила Миколаївна

Практичний психолог    Волковецька Світлана Богданівна

Графік роботи:

ДНЗ працює за 5-ти  денним робочим тижнем з  7 год. 30 хв. до  18 год. 00 хв.

Вихідні – субота, неділя

Навчально-виховна програма:

Основна

ДНЗ працює за Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні (нова редакція) та оновленою програмою «Українське дошкілля» за загальною редакцією О.В. Низковської, 2017 р.

Корекційна

«Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення» (авт. Трофименко Л.І.)

Парціальна

«Мудрі шахи» (авт. кол. Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.);

«Авторська методика викладання англійської мови у дітей віком від 3 до 6 років Семенюк І.Б».

Додатково надаються освітні послуги :

  • з навчання дітей грі у шахи;
  • з вивчення англійської мови (платна форма).

Пріоритетний напрямок роботи ДНЗ –

формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей – майбутніх громадян України та виховання патріотично налаштованої життєво-компетентної творчої особистості дошкільника.

У дошкільних групах здійснюється комплексний психологічний, педагогічний та  медичний супровід дітей. У групі для дітей з порушенням мовлення корекційну роботу здійснюють учитель – логопед та  практичний психолог.

У дошкільному навчальному закладі функціонують 12 вікових груп, з них: 11 груп загального розвитку та  1 група компенсуючого типу – спеціальна група для дітей з порушенням мовлення:

Вікові групи

Вікові групи Нормативна наповнюваність груп Педагоги Посада, освіта, кваліфікація, педагогічний стаж
Логопедична група

«Дзвіночок»

(різновікова)

12 Рудевич

Олександра Михайлівна

учитель-логопед, вища, «спеціаліст вищої категорії»,пед. звання «старший учитель»,24 р.
Гаврон

Марія  Григорівна

вихователь, вища, «спеціаліст вищої категорії», 49 р.
Паньків

Тетяна  Іванівна

вихователь, вища, «спе-ціаліст вищої категорії», 20 р.
І молодша група

«Віночок»

(3 рік життя)

15 Марчак

Оксана Остапівна

вихователь,вища,«спе-ціаліст ІІ категорії»,9 р.
Кидик

Орися Володимирівна

вихователь, вища, «спе-ціаліст»,  1 р.
І молодша група

«Веселка»

(3 рік життя)

15 Ставчанська

Леся Михайлівна

вихователь, вища,«спе-ціаліст ІІ категорії»,19 р.
Федишин

Наталія Іллівна

вихователь,вища, «спеціаліст»,  4 р.
ІІ молодша група

«Сонечко»

(4 рік життя)

20 Стрипа

Віра Степанівна

вихователь, вища,

«спеціаліст вищої категорії», 34 р.

Томків

Ольга Василівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 5 р.

Труханівська

Ірина Іванівна

вихователь, вища,

«спеціаліст», 2 р.

ІІ молодша група

«Калинка»

(4 рік життя)

20 Чамбул

Оксана Миронівна

вихователь, вища,

«спеціаліст вищої категорії», 20 р.

Білінська

Наталія Василівна

вихователь, вища,

«спеціаліст І категорії», 23 р.

Гайнюк

Тетяна Василівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 4 р.

ІІ молодша група

«Веселі дзвіночки»

(4 рік життя)

 

20

Мочернюк

Галина Петрівна

вихователь, вища,

«спеціаліст І категорії», 41 р.

Малачинська

Світлана Петрівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 23 р.

Бразда

Оксана Володимирівна

вихователь, вища,

«спеціаліст», 1р.

Середня група

«Веселинка»

(5 рік життя)

20 Турчин

Любов Стефанівна

вихователь, неповна вища, «11 тарифний розряд», 35 р.
Магола

Ольга Миколаївна

вихователь, базова вища, «10 тарифний розряд»,

1 р.

Середня група

«Ромашка»

(5 рік життя)

20 Маслова

Наталія Петрівна

вихователь, вища,

«спеціаліст вищої категорії»,  11 р.

Пастух

Оксана Ігорівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії»,  3 р.

Жмуркевич

Марія Миколаївна

вихователь, вища,

«спеціаліст», 2 р.

Середня група

«Барвінок»

(5 рік життя)

20 Витвицька

Наталія Орестівна

вихователь, вища,

«спеціаліст І категорії»,  7 р.

Целіщева

Христина Орестівна

вихователь, вища,

«10 тарифний розряд», 1 р.

Лович

Ольга Романівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 8 р.

Старша  група «Бджілка»

(6 рік життя)

20 Мандзій

Любов Володимирівна

вихователь, вища,

«спеціаліст І категорії», 9 р.

Сеньків

Зіновія Василівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 6 р.

Бурій

Оксана Ярославівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 12 р.

 

Старша  група «Метелик»

(6 рік життя)

20 Данилів

Лідія Богданівна

вихователь, неповна вища, «11 тарифний розряд», 30 р.
Дужак

Марія Зеновіївна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 4 р.

Чемерис

Мар’яна Михайлівна

вихователь, вища,

«спеціаліст ІІ категорії», 8 р.

Старша  група «Колосок»

(6 рік життя)

20 Чупа

Олександра  Мирославівна

вихователь, неповна вища, «11 тарифний розряд»,41 р.
Суковата

Світлана Орестівна

вихователь, вища,

«спеціаліст І категорії», 12 р.

Петрушка

Надія Ярославівна

вихователь, вища,

«спеціаліст», 3 р.

Харчування: трьохразове.

 Нагороди, подяки та інші відзнаки колективу:

ДНЗ «Золота рибка » проатестовано у 2014 році.

ДНЗ переможець:

  • обласного конкурсу «Дошкільний навчальний заклад», 2009р. (4 місце);
  • обласного конкурсу «Практичний психолог – 2010», Чамбул О.М. (2місце);
  • обласного конкурсу «Вихователь – методист-2011», Кудиба О.В. (3 місце);
  • обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школа сприяння здоров’ю, 2012р. (2 місце);
  • районного етапу конкурсу «Гармонія руху» (1 місце);
  • І етапу Всеукраїнського громадського огляду – конкурсу стану умов і охорони праці 2015, 2016рр., (І місце);
  • обласного конкурсу «Завідувач ДНЗ -2016», Коваленко О.Й. (2місце);
  • обласного конкурсу «Вихователь – методист -2017», Рудевич О.М. (1місце).

 

Звіти