Портал відкритих даних - місто Долина

Василь Романюк

/ Місто Долина / Василь Романюк

 

РОМАНЮК Василь Іванович 
(07.10.1951 – 05.05.2015)

Народився 7 жовтня 1951 року в селі Настащин Галицького району Івано-Франківської області. Дитинство минуло на Рожнятівщині, де батьки працювали вчителями у Ціневській і Князівській школах.

З 1969 по 1971 рік проходив військову службу в Московському ВО.

Освіта – вища. У 1976 році закінчив Івано-Франківський державний педагогічний інститут імені Василя Стефаника (історичний факультет) за спеціальністю вчитель історії і суспільствознавства.

З 1976 року проживав у Долині. Працював вчителем історії в Долинській СШ № 1 та завучем в Долинській СШ № 4. З 1981 по 1991 рік працював в райкомі Компартії України на посадах інструктора, завідувача відділу секретаря. Після серпня 1991 року тимчасово не працював, згодом – менеджер страхової компанії «Омета-Інстер», а з березня 1994 року – заступник та директор ТзОВ «Сіріус-ЛТД». З 1995 по 1998 рік трудився на будовах Чехії. Займався підприємницькою діяльністю. З жовтня 2000 року – директор МП «Віра».

31 березня 2002 року обраний міським головою м. Долина. З 17 травня 2006 року працює на посаді голови Долинської районної ради, з 2010 року – депутат Долинської районної ради.

Перебуваючи на посаді міського голови, Василь Іванович одним із перших в Україні на той час, по новаторськи, підійшов до проблеми з опалення квартир у багатоповерхових будинках, давши дозвіл рішенням сесії міської ради на встановлення індивідуального опалення. За головування Василя Романюка в Долині відбувся І Бойківський фестиваль, під час підготовки до якого місто стало значно красивішим і привабливим.

На посаді голови районної ради постійно відстоював інтереси району, зокрема щодо роботи підприємств нафтогазового комплексу, подружився з містами-побратимами в Україні та за кордоном, зокрема в Польщі, відносини з якими підтримуються й донині.

Мав значний досвід керівної роботи. Добре був обізнаний зі станом справ в районі та області, з основними показниками соціально-економічної ситуації регіону, реально орієнтувався у напрямках подальшого його розвитку.

Умілий організатор, вимогливий, відповідальний. Вмів оперативно та чітко організовувати завдання і контролювати їх виконання. Тактовний, доброзичливий, виважений при прийнятті рішень.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток області, високий професіоналізм відзначений Подякою голови Івано-Франківської обласної ради (розпорядження від 27.11.2006. № 179-р).

Був активним політичним та громадським діячем. З 2000 року – незмінний голова Долинської районної організації партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

5 травня 2015 року, на 64-му році життя, в результаті раптового важкого захворювання, пішов з життя.