Про хід виконання та уточнення програми розвитку «Джиу джитсу» в місті Долині на 2016 -2020 роки

/ Долинська міська рада / Звіти про виконання програм / Про хід виконання та уточнення програми розвитку «Джиу джитсу» в місті Долині на 2016 -2020 роки
 РІШЕННЯ 

Від 30.11.2017. № 935-33/2017
м. Долина

Про хід виконання та уточнення
програми розвитку «Джиу джитсу»
в місті Долині на 2016 -2020 роки 

Заслухавши та обговоривши інформацію громадської організації «Джиу джитсу студія» про хід виконання програми розвитку «Джиу джитсу» в місті Долині на 2016 -2020 роки, затверджену рішення міської ради від 16.08.2016. № 378-13/2016 із змінами  від 26.01.2017 № 583-21/2017, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
 1. Затвердити звіт про хід виконання у 2017 році програми розвитку «Джиу джитсу» в місті Долині на 2016-2020 роки (додаток 1).
 1. Роботу громадської організації «Джиу джитсу студія» з виконання Програми у 2017 році вважати задовільною.
 1. Внести зміни в програму розвитку «Джиу джитсу» в місті Долині на 2016-2020 роки виклавши таблицю фінансування заходів програми в новій редакції (додаток 2).

 

Міський голова                                                            Володимир Гаразд

 

Додаток 1 до рішення міської ради
від 30.11.2017 № 935-33/2017

 

ЗВІТ
про хід виконання у 2017 році програми розвитку «Джиу джитсу»
в місті Долині на 2016-2020 роки

На 01.10.2017 року в Студії бойових мистецтв та самозахисту Джиу Джитсу Студія займається поверх сімдесят дітей з Долини та Долинського району. Це шість груп, які займаються три рази на тиждень. Також діти проходять оздоровлення по системі Цигун. Цигун це  стародавнє китайське мистецтво саморегуляції енергії ци. Є кілька напрямів цигун, визначених з середини минулого століття: конфуціанський, даоський, буддійський, лікувальний, для бойових мистецтв. В 2017р. студія універсальних бойових мистецтв та самозахисту «Джиу Джитсу Студія» увійшла в Національну Івано-Франківську асоціацію Джиу Джитсу. Відкрилися нові напрямки бойових мистецтв для підлітків та дорослих, такі як Джиу Джитсу Сін Сьобу, Джиу Джитсу Дайто Рю, а також змішаний стиль рукопашного бою ММА. Для жінок в цьому році були створені багатофункціональні кругові тренування по системі Jiu Jitsu та по системі Gimnastica Natural, для оздоровлення та для покращення нормальної роботи  жіночого  організму.

Відповідно до мети та визначених Програмою завдань у 2017 році реалізовані наступні заходи:

 1. В смт. Вигода було створено окрему програму для дітей Вигодського Навчально-реабілітаційного центру, а згодом в центрі було проведено навчально-оздоровчий тренінг по системі Джиу Джитсу, метою якого було покращення стану здоров’я цих діток та пояснення та засвоєння дітьми поняття “Здоровий спосіб життя через бойове мистецтво Джиу Джитсу”
 1. В 2017 році ГО «Джиу Джитсу Студія» створила та реалізувала навчально-тренувальний проект під назвою: ”Здоровий спосіб життя через бойове мистецтво Джиу Джитсу”. Цей проект був реалізований в усіх школах м.Долина, на тренінгах наші діти навчилися зміцнювати своє здоров’я через фізичні вправи, які використовуються в оздоровчих системах бойового мистецтва Джиу Джитсу. Проект був проведений в таких школах м.Долина: Долинський природничо-математичний ліцей, ЗОШ №6, ЗОШ №7, ЗОШ №5, ЗОШ №4, Долинська гімназія-інтернат.

В проекті прийняло участь в загальній кількості 200-300 чоловік.

 1. ГО «Джиу Джитсу Студія» прийняла участь в навчально-тренувальному семінарі по Джиу Джитсу в м. Івано-Франківськ у складі 18 дітей та 1 тренера. Семінар проводився чемпіоном Європи по Джиу Джитсу, та чемпіоном Всесвітніх Ігор 2013р. (аналог Олімпійських ігор, але для не олімпійських видів спорту) – Іваном Настенко. На цьому семінарі діти студії суттєво зміцнили свою техніку і навики в боротьбі джиу джитсу.
 1. В травні 2017 року в студії Джиу Джитсу відбувся турнір по Бразильському Джиу Джитсу за кубок Студії Джиу Джитсу між командами м.Івано-Франківськ та м.Долина. В турнірі прийняли участь 76 дітей та 4 тренера. (22 дитини і 2 тренера з м.Івано-Франківськ, та 54 дитини і 2 тренера з м.Долина).
 1. З 3 червня 2017р. по 13 червня 2017р. спортсмени Студії Джиу Джитсу в складі 15 дітей та 1 тренера перебували на спортивних зборах по Бразильському Джиу Джитсу та Джиу Джитсу Сін Сьобу. Спортивні збори відбувалися в Косівському районі с.Люча. В зборах прийняли участь команди з м.Івано-Франківськ, м.Долина, м.Коломия, м.Тальне (Черкаської обл). Спортсмени обмінювалися досвідом боротьби під час загальних тренувань, у вільний час тренери складали програму відпочинкових заходів для команд, таких як : туристичні походи в гори, відвідування оздоровчих термальних чанів, та різні розвиваючі заходи на території бази. В зборах прийняло участь поверх 50 спортсменів.
 1. До Дня Незалежності України, був проведений оздоровчо-тренувальний майстер-клас по Джиу Джитсу та в м.Долина. В майстер-класі було залучено приблизно 30 дітей м.Долина та Долинського району.
 1. Майстер – клас по самообороні Kraw Maga для жінок, м. Долина.

Захід проводився в рамках проекту “Допоможемо хворій дитині” та благодійній естафеті створеної ГО «Джиу Джитсу Студія» для хворої дитини на рак.

В майстер-класі прийняло участь 10 небайдужих учасників. Зібрані кошти 2500 грн були передані сім’ї хворого хлопчика в подальшому йому на лікування.

 1. Майстер – клас по бойовим мистецтвам.  Фестиваль спорту. м.Івано-Франківськ ГО «Джиу Джитсу Студія» прийняла участь у Фестивалі спорту в м. Івано-Франківськ. Був проведений майстер-клас по Філіпінським бойовим мистецтвам Панантукан, Ескрима та Каллі а також по Ізраїльській спеціальній військовій системі самооборони Крав Мага.

Участь прийняло близько 15 дітей та 25 дорослих.

 1. Фестиваль спорту. м.Долина 2017р.

ГО «Джиу Джитсу Студія» прийняла участь у Фестивалі спорту в м. Долина. Був проведений майстер-клас по Бразильському Джиу Джитсу та по Джиу Джитсу Дайто Рю, в майстер-класі участь прийняло близько 38 дітей.

 1. 6 вересня 2017р. на базі студії універсальних бойових мистецтв та самозахисту Джиу Джитсу Студія, відбувся регіональний навчально-тренувальний семінар по Бразильському Джиу Джитсу. В семінарі прийняло участь поверх 60 дітей та підлітків вікової категорії 4-6р.; 6-8р.; 9-13р.; 13-17р.
 1. У вересні місяці на базі Студії Джиу Джитсу було проведено тематичний проект для дітей під назвою ”Самурай”. Цей своєрідний проект був створений на запозиченій практиці європейських країн, суть проекту полягає в тому, щоб краще зрозуміти психологічний стан дитини, яка займається бойовими мистецтвами, тобто які емоції викликають у дитини і як впливають на її психіку і заняття джиу джитсу, і робота самого тренера. Схема аналізу дитячої психіки через колір малюнку є можливістю хоч трошки зрозуміти як впливають заняття джиу джитсу на розвиток дитячої психіки та нервової системи в дитячому та підлітковому віці. Це дає можливість зрозуміти вплив тренувань на психіку дитини і повернути програму тренувань в правильному позитивному для психіки дитини руслі, для розвитку гармонійної особистості, та для зміцнення здоров’я майбутнього покоління та Нації.
 1. 11 листопада в м. Хмельницьку відбувся відкритий чемпіонат по Бразильському джиу джитсу по правилам IBBJF. В змаганнях взяли участь 8 спортсменів які представляли студію універсальних бойових мистецтв Джиу Джитсу Студія, це:5 підлітків 2003р. (хлопці) 1 підліток 2004р. (дівчина), та 2 тренери (які також прийняли участь в змаганнях).
 1. Підготовка до атестації на 9 кю (синій пояс), м. Долина.

Три рази на тиждень  інструктори  ГО «Джиу Джитсу Студія» посилено готували до атестації на вищий учнівський рівень кваліфікації з Джиу Джитсу своїх вихованців, і немарно.

Атестація на 9 Кю, м.Долина. Додзьо «Busido» – 40 синіх поясів.

Учні  ГО «Джиу Джитсу Студія» пройшли іспит  успішно, підтверджуючи свою підготовку, та бажання тренуватися.

На вищий рівень кваліфікації по Джиу Джитсу здали 40 учнів

ГО «Джиу Джитсу Студія». Їм було вручено 40 синіх поясів.

 1. 11 листопада 2017р. команда Студії Джиу Джитсу з 6 підлітків і 2 тренерів взяли участь у відкритому чемпіонаті по Бразильському джиу джитсу в м.Хмельницьк і вибороли шість призових місць.

 

Голова ГО «Джиу Джитсу Студія»                                              Дмитро Кренців