Програма освітлення міських вулиць та прибудинкових територій

/ Долинська міська рада / Міські програми / Програма освітлення міських вулиць та прибудинкових територій
РІШЕННЯ 

Від 30.11.2017. № 951-33/2017
м. Долина

Про програму освітлення міських вулиць
та прибудинкових територій на 2018 рік

Заслухавши інформацію про програму освітлення міських вулиць та прибудинкових територій на 2018 рік та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:
  1. Затвердити програму освітлення міських вулиць та прибудинкових територій на 2018 рік (додаток 1).
  1. Фінансовому відділу міської ради фінансування заходів у 2018 році проводити виходячи з можливостей доходної частини міського бюджету на 2018 рік.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

 

Міський голова                                                                    Володимир Гаразд

 

Затверджено:
рішенням міської ради
від 30.11.2017. № 951-33/2017

 

Програма
«Освітлення міських вулиць
та прибудинкових територій на 2018 рік» 

1. Загальні положення

Питання якісного освітлення вулиць міста, незважаючи на загальний добрий стан, залишається актуальним. За останні кілька років в даному напрямку використано багато інноваційних підходів. Зокрема, при встановленні нового та ремонті існуючого вуличного освітлення, економічно вигідною є оптимізація вартості та потужності при використанні, в першу чергу світодіодів, основною перевагою яких є низьке споживання електроенергії та збільшення терміну служби у порівнянні з іншими лампами. Світодіодні світильники, призначені для встановлення на вулиці, наприклад, монтуються без додаткового захисту від погодних умов. Освітлення пішохідних переходів пропонується облаштувати світодіодними прожекторами, які забезпечуватимуть якість освітлення та підвищуватимуть рівень безпеки пішоходів у вечірній та нічний час.

Крім того, сформовано кваліфікований підрозділ по обслуговуванню та монтажу вуличного освітлення. На даний час, понад 90% території міста освітлено. Проте існує ділянки вулиць, на яких вуличне освітлення відсутнє чи недостатнє.

2. Мета Програми

Мета Програми – покращити стан освітлення міських вулиць та прибудинкових територій, що призведе до покращення зручності та безпеки переміщення громадян в нічний час.

3. Перелік заходів Програми на 2018 рік

Протягом 2018 року планується виконати монтаж мережі вуличного освітлення по вул. 8Березня, Хмельницького, Обліски, Заводська, Торгова, Миру, Данила Галицького, Пачовського, сквер біля Будинку техніки, прибудинкова територія Чорновола, 2:

№ з/п Стаття видатків Кошторисне призначення, грн Виконавець
1 Придбання матеріалів для ремонту мереж вуличного освітлення 900000,00 КП «Комунгосп»
  Разом 900000,00